ЗОЛОТИЙ МАРШРУТ ТУРЦІЇ. з Києва, Харькова, Запоріжжя, Херсона, Львова, Одеси від 423EUR 1/2 DBL з авіа 7 ночей, готель 4*, НВ СТАМБУЛ — БУРСА — ПАМУККАЛЕ- ІЄРАПОЛІС — КАППАДОКІЯ — АНКАРA — СТАМБУЛ


1 день.
СТАМБУЛ. Зустріч з гідом. Трансфер аеропорт-готель.
Ночівля в провінціі Стамбула.
2 день.
СТАМБУЛ — СТОЛИЦЯ ІМПЕРАТОРІВ (екскурсія за додаткову плату) Сніданок. Початок екскурсіі на площаді Іподрома. Відвідування Айя-Софія, Блакитної Мечеті Султана Ахмета, Палац Топкапи.
Ночівля в провінціі Стамбула.
3 день.
СТАНОВЛЕННЯ ОСМАНСЬКОЇ ІМПЕРІЇ — БУРСА (екскурсія включена у вартість туру).
Сніданок.Переїзд в Бурсу. Бурса — перша столиця Великої Османської Імперії. Панорамний огляд міста. Відвідування Улу Джамі — найзнаменитіша мечеть Бурси. Огляд знаменитого «Шевкового Базару».
Переїзд та ночівля в Памуккале.
4 день
ПАМУККАЛЕ — ІЄРАПОЛІС (екскурсія за додаткову плату). Сніданок. Відвідування руїн античного міста Ієраполіс, який розташувався на вапнякових терасах. Тут знаходяться руїни храму Аполлона, що датуються III століттям н.е. Далі переїзд в Памуккале до «бавовняного замку».
Переїзд і ночівля в Конья.
5 день.
ЗАГАДКОВА КАППАДОКІЯ (екскурсія за додаткову плату). Сніданок. Переїзд в Каппадокію. Екскурсія чаруючими ландшафтами — Долина Кохання, Долина Дербент, Аванос, оглядові майданчики, керамічна фабрика, а також підземне місто Саратли.
Ночівля в Каппадокії.
6 день.
ПОВІТРЯНІ КУЛІ ТА КАППАДОКІЯ-АНКАРА (екскурсія за додаткову плату). Побачити Каппадокію можна не тільки з землі, але і підняшись високо у небо.
Здійснити подібну подорож можна на повітряній кулі! Майже годинний політ дозволить вам отримати насолоду від долин і побачити місця недоступні для піших прогулянок. (Екскурсія за додаткову плату рано вранці).
Після сніданку, є можливість відвідати музей під відкритим небом Гереме — національний парк-музей під захистом ЮНЕСКО — це ансамбль церков, дивовижного ландшафту і старовинних фресок, що збереглися протягом століть (екскурсія за додаткову плату рано вранці).
7 день.
АНКАРА –СТАМБУЛ (екскурсія включена у вартість туру). Сніданок. Відвідування музею Ататюрка, що зберіг особисті речі Мустафи Кемаля. Далі, переїзд з Анкари до Стамбулу — унікальне місто в світі, що стоїть на двох континентах одночасно і найбільше місто в Туреччині, з багатою історією, надзвичайною архітектурою і ідеальним місцем розташування
8 день.
Сніданок.Трансфер в аеропорт.
У вартості туру:
Авиапереліт Київ-Стамбул-Київ
Проживання в готелях 4*
Харчування НВ
Мед.страховка
Группові трансфери та группові екскурсії по програмі
Додатково оплачуються:
Обіди
Особисті витрати
Додаткові екскурсії
Дополнительная информация и бронирование туров: Турагентство » Відпочивай тур», г.Киев, пр-т Маяковского 17, Эко маркет, тел: (044) 5451228, (098)3127124

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Designed by Edinburgh Taxi