ТАБІР ЕДЕЛЬВЕЙС. ЗИМОВІ КАНІКУЛИ В КАРПАТАХ.

ТАБІР ЕДЕЛЬВЕЙС. ЗИМОВІ КАНІКУЛИ В КАРПАТАХ.
Вік: 7-18.
Заїзди: з 23.12.17 по 03.01.18 (12 днів) та 03.01.18 — по 13.01.18 (11 днів).
Ціна: від 8900 грн/особа.
Едельвейс в Карпатах — це свіже повітря, захоплюючі заходи і пізнавальні подорожі, активна творча діяльність і дружний колектив. Це час, наповнений позитивом і захоплюючими пригодами! Подаруйте своїм дітям канікули в нашому дитячому гірськолижному таборі, а ми забезпечимо ваших непосидючих підлітків незабутніми пригодами!
РОЗТАШУВАННЯ ТАБОРУ.
Дитячий табір в Карпатах «Едельвейс» розташований в живописному гірському селищі Орявчик (Львівська область), що знаходиться на відстані 140 км від Львова і на висоті 900 метрів над рівнем моря. Поряд із дитячим табором «Едельвейс» розташований Національний природний парк «Сколівські Бескиди». Недалеко від «Едельвейсу» знаходяться популярні гірськолижні траси — Тисовець та Звенів. До гірськолижних трас веде канатна дорога, довжина якої – 1,5 км, далі починаються лижні траси, що ведуть до двох бугель них підйомників і до крісельного підйомника.
ХАРЧУВАННЯ.
Під час відпочинку у дитячому таборі «Едельвейс» дітям забезпечується повноцінне 3-х разове харчування з декількома легкими перекусами на протязі дня. Всі страви на кухні дитячого табору «Едельвейс» приготовані виключно зі свіжих, якісних продуктів. Крім того враховуються побажання з вегетаріанства та дієтичного харчування.
ПРОЖИВАННЯ.
Дитячий табір «Едельвейс» забезпечує проживання дітей у сучасному готелі «Шале Едельвейс». Дітей поселяють у шестимісних номерах, кожен з яких забезпечений усіма зручностями. У номерах встановлені двохярусні або одноярусні ліжка, телевізор, шафа. В усіх номерах цілодобове забезпечення гарячою водою. На території всього табору є вільний доступ до WI-FI.

  

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Designed by Edinburgh Taxi